BaRcA !
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
xD
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stifler111
Masz racje, Valdes przerósł już Ikera i to o wiele
0
Oby sie odbudował do następnego meczu z Realem ;)
Ma jeszcze dużo dużo czasu...
0
niecierpie dzieciaków co od niedawna lubią real bo pedałek Krystyna w nim gra :/:/:/:::
0
Brawo, genialnie teraz utrzymać do końca wynik
0
OoOoOoo
takiej zmian sie za cholere nie spodziewałem
Czemu Pep go zdjął?
0
Busquests sie rozgrzewa
0
Dzięki za link ;)
0
DA KTOŚ LINK DO MECZU?
Będę wdzięczny ;]
0
xavi 1995
Masz racje, grają wyśmienicie, a Maxwell jakby sie ożywił, Milito po tak długiej kontuzji... KAPITALNI ZMIENNICY
0
Da ktoś link do meczu? :)
Będę wdzięczny ;]
0
Weźcie nie wyzywajcie Ibry, najpierw, jak przyszedł to go chwaliliście i wgl zachwyceni. Przypomnijcie sobie jak Eto'o miał też dosłownie rok temu wielki spadek formy, a co było w finale LM? Nie narzekajcie, jeszcze was zadziwi zobaczycie...
Oby naprawde Guardiola coś do nich przemówił bo dzieje sie niezbyt dobrze
0
Aj
Wybili nas z rytmu,a tak juz szło na lini Maxwell-Ibra-Mesii :(
Oby w przerwie Guardiola coś im przemówił...
0
Chodzi mi o ten news przed meczem :D
Tera już wiem ;)
0
Czemu Maxwell jest w podstawowym składzie i na rezerwie też?
A po za tym gdzie Alves? Miał być podobno
0
NIepokoi mnie forma PIQUE i Ibrahimovica...
0
To jest wiadome, że w ciągu 2-3 sezonów nie dokonamy tego co przed rokiem, bo będzie ciążyła na nich wielka presja, kibice i wszyscy będą oczekiwać jeszcze więcej od nich i sie wtedy mogą załamać jak tak będą nastawieni. Moim zdaniem najważniejsze, aby w tym sezonie wygrać Lige Mistrzów i Primera Division. ;)
0
Zasłużone zwycięstwo, chociaż na początku niezbyt szło, ale ważny końcowy wynik. Szkoda że Real wygrał byśmy mieli przewage większą, ale pożyjemy zobaczymy ;)